SCHÜCO THERMOSLIDE SI 82 (HS)

Zdvižno - posuvné plastové dvere (HS) sú čoraz obľúbenejším prvkom terás rodinných domov ale aj kancelárií, či kaviarní. Prinášajú úsporu priestoru, vizuálne prepojenie interiéru s okolím a štýlový vzhľad. HS-portál Vám umožní rozšíriť priestor interiéru o záhradu, či terasu jednoduchým posunutím presklenného krídla do strany. 

Profilový systém Schüco ThermoSlide je konštrukcia na báze systému Schüco Corona SI 82, kde krídla majú stavebnú hĺbku 82 mm a rám 219mm. Svojimi výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami je tento HS-portál vhodnou voľbou pre nízkoenergetické a energeticky pasívne stavby. Predstavuje ideálnu kombináciu komfortu bývania a úspory energie.

Stručná charakteristika:

  • Výborná tepelná izolácia až do úrovne energeticky pasívnych stavieb
  • Tichý posun krídla a jednoduchá, komfortná obsluha
  • Bezbariérový prechod do interiéru
  • Odolnosť voči vlámaniu až do triedy RC2
  • Široké spektrum dizajnového prevedenia, čo sa rozmerov a farebného riešenia týka

Zaujal Vás tento systém?

Doplňujúce informácie (prospekty na stiahnutie):

Ak ste nenašli konkrétny produkt, neváhajte nás kontaktovať - naša web stránka obsahuje vačšinu produktov, no množstvo ďalších nám výrobcovia nestíhajú dodať. Volajte v pracovné dni na tel.: 0918 620 249 alebo píšte e-mail na pr-style@pr-style.sk. Prípadne nás navštívne osobne na Skladnej ulici 6 v Košiciach, s parkovaním zadarmo pre klientov vo dvore.