SCHÜCO LIVING 82 AS (VD)

Plastové dvere SCHÜCO LivIng 82 AS sa vyrábajú zo 7-komorového rámu a 7-komorového krídla. Profily sú podľa statických požiadavok vyztužené protikorózne upravenými oceľovými výztužami o hrúbke 2 az 3mm. Tepelnoizolačné parametre, ako i ochranu pred nadmerným hlukom, zabezpečujú okrem 7-komorového profi­lu aj 2 štádiá dorazových tesnení. V oblasti prahu sú takisto 2 štádiá tesnenia. Prah je tepelnoizolačný plastový, s vonkajším AL-clipom.        

Dvere Schüco LivIng 82 AS vyrábame vo variantách ako dovnútra i von otváravé, samostatné, alebo s bočnými i vrchnými svetlíkmi. Dvere vieme ponúknuť aj vo variante TopAlu, teda s AL-clipmi.

Do plastových dverí môže byť zasklené 2-sklo, 3-sklo, resp. dverné výplne podľa výberu. Dvere vieme ponúknuť aj s krídlo prekrývajúcou dvernou výplňou zvonku (s výplňou ADECO).  

Do dverí štandardne osádzame automatické zámky, napr. KFV AS 2750, viď prospekt. Ako doplnky sú k dispozícii kľučky, madlá podľa výberu, vrchné dverné samozatvárače, rôzne dverné výplne, či mnoho druhov nepriehľadných vzorovaných a bezpečnostných skiel.   

Inšpirujte sa ponukou výplní našich partnerov:

Doplňujúce informácie (prospekty na stiahnutie):

Ak ste nenašli konkrétny produkt, neváhajte nás kontaktovať - naša web stránka obsahuje vačšinu produktov, no množstvo ďalších nám výrobcovia nestíhajú dodať. Volajte v pracovné dni na tel.: 0918 620 249 alebo píšte e-mail na pr-style@pr-style.sk. Prípadne nás navštívne osobne na Skladnej ulici 6 v Košiciach, s parkovaním zadarmo pre klientov vo dvore.