SCHÜCO CORONA CT 70 (VD)

Plastové dvere Schüco Corona CT 70 sú spoľahlivým a osvedčeným produktom pre oblasti použitia ako je individuálna bytová výstavba, bočné vstupy, garáže, pivnice, sklady a pod. Krídlo s masívnou oceľovou výstuhou zabezpečuje dlhú životnosť dverí. Vyrábajú sa z 5-komorového rámu a 3 -komorového krídla. Tesnenia sú dve dorazové. Prah je tepelnoizolačný plastový, s vonkajším AL-clipom. Dvere sú štandardne opatrené automatickým 6-bodovým zámkom (napr. KFV AS 2750, viď prospekt), ktorý zásadne zvyšuje odolnosť voči vlámaniu, minimalizuje používanie kľúča, vylepšuje tesnosť dverí v neuzamknutom stave a pôsobí proti deformácii krídla vplyvom bi-metalického efektu.

Plastové dvere môžu byť zasklené 2-sklom, 3-sklom, resp. dvernými výplňami podľa výberu. Dvere vieme ponúknuť aj s krídlo prekrývajúcou dvernou výplňou zvonku (s výplňou PERITO a ADECO), ktorá im pridáva výraznú estetickú pridanú hodnotu.

UPOZORNENIE: Plastové dvere vo všeobecnosti nie sú vhodným produktom pre použitie ako frekventované, intenzívne prevádzkované dvere, 2-krídlové farebné dnu, resp. von otváravé dvere, veľkorozmerné 1-, alebo 2-krídlové dvere. Pre tieto účely viac vyhovujú hliníkové dvere.

Inšpirujte sa ponukou výplní našich partnerov:

Zaujal Vás tento systém?

Doplňujúce informácie (prospekty na stiahnutie):

Ak ste nenašli konkrétny produkt, neváhajte nás kontaktovať - naša web stránka obsahuje vačšinu produktov, no množstvo ďalších nám výrobcovia nestíhajú dodať. Volajte v pracovné dni na tel.: 0918 620 249 alebo píšte e-mail na pr-style@pr-style.sk. Prípadne nás navštívne osobne na Skladnej ulici 6 v Košiciach, s parkovaním zadarmo pre klientov vo dvore.